معرفی بزرگان و مشاهیر

معرفی بازیگران مشاهیر آموزشهای مختلف

معرفی بزرگان و مشاهیر

معرفی بازیگران مشاهیر آموزشهای مختلف

۹ مطلب در آبان ۱۳۹۸ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

سامسونگ یک ابرشرکت چندملیتی و خوشه‌ای است واقع در سئول، کره جنوبی. سامسونگ مالک چندین شرکت تابعه و زیرمجموعه در صنایع مختلف است که برای نمونه می‌توان به سامسونگ الکترونیک، سامسونگ لایف و سامسونگ فایر، صنایع سنگین سامسونگو سامسونگ سی اند تی اشاره کرد.

گروه سامسونگ

سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول، بعنوان یک شرکت بازرگانی تأسیس شد. این شرکت در طول ۳ دهه نخست، فعالیت‌های خود را در حوزه‌های ارائه خدمات مالی و بیمه، مبادلات اوراق بهادار و خرده‌فروشی توسعه داد و در اواخر دهه ۱۹۶۰ وارد عرصه تجارت الکترونیک گردید و در اواسط دهه ۱۹۷۰ نیز به صنایع کشتی‌سازی وارد شد.

پس از درگذشت لی بیونگ-چول، در سال ۱۹۸۷ شرکت سامسونگ به چهار گروه مستقل بنام‌های گروه سامسونگ، گروه شینسگائه، گروه سی‌جی و گروه هانسول تفکیک شد. در حال حاضر دفتر مرکزی این شرکت در شهر سامسونگ، سئول قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود.

تاریخچه سامسونگ

گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ چول به عنوان یک شرکت بازرگانی تأسیس شد و بیشترین حجم کاری خود را بر صادرات ماهی، میوه و سبزی به چین قرار داد. طی یک دهه، با رشدی بسیار سریع، سامسونگ به یکی از ۱۰ شرکت بزرگ کره تبدیل شد. در سال ۱۹۶۹ شرکت سامسونگ الکترونیک به عنوان یک شرکت تابعه در گروه سامسونگ متولد شد. این شرکت در دهه ۱۹۷۰ با سرمایه‌گذاری در صنایع سنگین، صنایع شیمیایی و پتروشیمی و کشتی‌سازی، راه صنعتی شدن را در پیش گرفت.

در ۱۹۷۳ دومین برنامه ۵ ساله مدیریت این شرکت اعلام و گذار از مرحله تولید و تجارت مواد اولیه به ساخت محصول نهایی، هدف اصلی این گروه اعلام شد. در دهه ۱۹۷۰ شرکت سامسونگ آنچنان توسعه پیدا کرد، که شرکت‌های صنایع سنگین، پتروشیمی، کشتی‌سازی و ابزارهای دقیق سامسونگ یکی پس از دیگری تأسیس گردید و اولین صادرات صنایع الکترونیک این گروه نیز از سوی سامسونگ الکترونیک صورت گرفت. محصولات این شرکت در دهه ۱۹۸۰ توانستند به بازارهای جهانی راه یابد.

در سال ۱۹۸۷ با درگذشت لی بیونگ-چول، پسر او لی کان-هی مدیریت گروه را برعهده گرفت. لی کان-هی یک سال بعد برنامه توسعه دوم گروه سامسونگ را در شرکت به راه انداخت. این برنامه شامل بر تجدید ساختار کسب‌وکار قدیمی و تبدیل شرکت به یکی از ۵ شرکت برتر الکترونیک و شرکتی در کلاس جهانی بود.

اوایل دهه ۱۹۹۰ را می‌توان دوران مدیریت نوین در سامسونگ دانست. در این دوران شعار «اول کیفیت» انتخاب و تبلیغ شد. در این دوره، ۱۷ محصول مختلف نظیر نیم‌رسانا، نمایشگرهای رایانه و در بازار جهانی تولید شد و در برخی از آن‌ها نظیر نمایشگرهای ال‌سی‌دی به مقام اول جهانی دست یافت. هم‌زمان، علاوه بر جهت‌گیری به سمت بکارگیری شش سیگما و تولید محصول کیفی، کیفیت کارکنان نیز مورد توجه قرار گرفت. از ابتدای قرن بیست و یکم، حرکت به سمت دوران دیجیتال برای این شرکت تشدید شد. به گونه‌ای که به سرعت در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات محصولات متنوعی عرضه می‌شوند.

ریشه نام سامسونگ

واژه سامسونگ در زبان کره‌ای هانجا به معنی سه‌ستاره است. منظور از عدد سه در این نام، توان و بزرگی، و منظور از ستاره، جاودانگی است.

شرکت‌های تابعه سامسونگ

امروزه گروه سامسونگ شامل مجموعه‌ای از ۸۰ شرکت است که بزرگترین مجموعه تجاری-صنعتی در کره جنوبی محسوب می‌شود. شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های زیرمجموعه آن عبارتند از:

سامسونگ الکترونیک (بزرگترین شرکت فناوری اطلاعات جهان) بزرگترین شرکت این گروه

صنایع سنگین سامسونگ (دومین شرکت بزرگ صنایع کشتی‌سازی کره جنوبی)،

شرکت مهندسی سامسونگ و سامسونگ سی اند تی (به ترتیب سیزدهم و سی‌وششمین شرکت‌های بزرگ ساختمانی جهان)،

سامسونگ کارت، سامسونگ فایر، سامسونگ لایف (چهاردهمین شرکت بزرگ بیمه عمر جهان)

اورلند، کره جنوبی (قدیمی‌ترین شهر بازی در کره جنوبی)، سامسونگ تکوین و چیل ورلدواید (پانزدهمین شرکت تبلیغاتی جهان).

گروه سامسونگ امروزه دارای تعداد زیادی شرکت تابعه، زیرمجموعه و فرعی در سرتاسر جهان است. مهم‌ترین شرکت‌های تابعه این گروه عبارتند از: سامسونگ الکترو مکانیکس، سامسونگ تکوین، سامسونگ سی اند تی، سامسونگ فایر، سامسونگ کارت، سامسونگ لایف، چیل ورلدواید، سامسونگ الکترونیک، صنایع سنگین سامسونگ و مهندسی سامسونگ.

سامسونگ الکترو مکانیکس

سامسونگ الکترومکانیکس، شرکت قطعات الکترونیکی است که در زمینه تولید قطعات الکترونیکی، نیم‌رساناها، برد مدار چاپی، منابع تغذیه و تجهیزات مخابراتی فعالیت می‌کند.شرکت سامسونگ الکترو-مکانیکس در سال ۱۹۷۳ از مشارکت شرکت‌های سامسونگ و سانیو، تحت نام سامسونگ-سانیو راه‌اندازی شد و در حال حاضر دارای ۹ کارخانه تولیدی در کشورهای چین (۲ کارخانه)، فیلیپین، کره جنوبی (۴ کارخانه)، تایلند و مجارستان است.

 

سامسونگ تکوین

سامسونگ تکوین، (به انگلیسی: Samsung Techwin) شرکت الکترونیکی است که در زمینه تولید سیستم‌های نظارتی (مانند: سیستم‌های تصاویر مداربسته، دستگاه ضبط تصویر دیجیتال) نیم‌رساناها، صنایع دفاعی و صنایع جنگ‌افزاری، تجهیزات خودکارسازی و مکانیک پرواز، تولید الکتریسیته و زیرساخت‌های ترابری فعالیت می‌کند.

شرکت سامسونگ تکوین در سال ۱۹۷۷ توسط شرکت سامسونگ الکترونیک راه‌اندازی شد و در حال حاضر به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از گروه سامسونگ، در آسیا، خاورمیانه، اروپا، آفریقا، اقیانوسیه، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی فعالیت می‌کند.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر چانگ‌وون، کره جنوبی قرار دارد و در سال ۲۰۱۳ درآمدی معادل ۲٫۹۱۲ تریلیون وون کره جنوبی کسب نمود.

سامسونگ کارت

سامسونگ کارت، شرکت خدمات مالی است، که در زمینه ارائه خدمات کارت‌های اعتباری فعالیت می‌کند.

شرکت سامسونگ کارت در سال ۱۹۸۳ تأسیس شد، در سال ۲۰۰۵ با سامسونگ کپیتال ادغام شد و هم‌اکنون بزرگترین اپراتور کارت‌های اعتباری کره جنوبی به‌شمار می‌آید.

شرکت سامسونگ الکترونیک با در اختیار داشتن ۳۵٫۳٪ درصد و سامسونگ لایف با ۲۶٫۴٪ درصد از سهام این شرکت، مالکین اصلی سامسونگ کارت محسوب می‌شوند.

چیل ورلدواید

چیل ورلدواید، شرکت تبلیغاتی کره‌ای است، که در زمینه ارائه خدمات تبلیغات، روابط عمومی و بازاریابی فعالیت می‌کند.

شرکت چیل ورلدواید در سال ۱۹۷۳ توسط گروه سامسونگ راه‌اندازی شد و در حال حاضر بزرگترین بنگاه تبلیغاتی کره جنوبی است و در رتبه ۱۵ از بزرگترین شرکت‌های تبلیغاتی جهان، جای دارد.

صنایع سنگین سامسونگ

صنایع سنگین سامسونگ، شرکت صنایع سنگین کره‌ای است، که در سال ۱۹۷۴ راه‌اندازی شد و امروزه به‌عنوان یکی از بزرگترین سازندگان کشتی در جهان و سومین کشتی‌ساز بزرگ در کره‌جنوبی به‌شمار می‌آید.

این شرکت، یکی از زیرمجموعه‌های گروه سامسونگ است، که تمرکز اصلی آن بر ساخت و ارائه انواع کشتیها، نفت‌کشها، شناورهای FPSO، نفتکش‌های ال‌ان‌جی، نیمه شناورها، جرثقیل‌های دروازه‌ای و سایر سازه‌های دریایی معطوف است.

مهندسی سامسونگ

مهندسی سامسونگ، شرکت خدمات مهندسی است، که در زمینه ارائه خدمات مدیریت پروژه و اجرای پروژه‌های ساخت‌وساز، کارخانجات صنعتی، پالایشگاهها، نیروگاه‌های برق و احداث زیرساخت‌های شهری فعالیت می‌کند.

شرکت مهندسی سامسونگ در سال ۱۹۸۰ توسط گروه سامسونگ راه‌اندازی شد و در حال حاضر به‌عنوان یک پیمان‌کار ای‌پی‌سی دارای عملیات در ۴۰ کشور جهان بوده، همچنین دارای شعبه در کشورهای عربستان سعودی، امارات متحده عربی، تایلند، هند، ترینیداد و توباگو و مکزیک است.

سامسونگ الکترونیک

پنج حوزه اصلی کسب‌وکار شرکت سامسونگ الکترونیک عبارت است از: لوازم خانگی دیجیتال، رسانه دیجیتال، ال‌سی‌دی، نیم‌رسانا و مخابرات

در سال ۲۰۰۴، سامسونگ الکترونیک از سوی مجله فورچون به عنوان چهارمین شرکت تحسین‌برانگیز جهان در حوزه الکترونیک انتخاب شد. هم‌اکنون تعداد شرکت‌های گروه سامسونگ به ۱۴ رسیده که با ۳۳۷ دفتر در ۵۸ کشور جهان پراکنده‌است.

محصولات شرکت سامسونگ

به‌طور کلی، محصولات این شرکت شامل پوشاک، صنایع شیمیایی، تجهیزات الکترونیکی، تجهیزات پزشکی، نیم‌رساناها، کشتی و شناور و تجهیزات مخابراتی می‌شود

فرهنگ سازمانی سامسونگ

شعارهای سامسونگ از ابتدای تأسیس، توجه به منابع انسانی، کمک اقتصادی به جامعه و خرد ورزی بوده‌است. مدیرعامل شرکت معتقد است، موقعیت سامسونگ متکی به پنج ارزش است: کیفیت، خلاقیت، رقابت، فرهنگ و وحدت. در سال ۱۹۹۳، مدیرعامل شرکت برنامه هویت بخشی جدید را در پنجاه و پنجمین سالگرد تأسیس شرکت معرفی کرد. او اعلام نمود که شرکت نیازمند آن است که بازتاب‌های اخلاقی خود را ببیند. شرکت‌هایی که پایبند اصول اخلاقی نیستند، قادر به تولید محصولات با کیفیت نخواهند بود، زیرا از مشتریان و خواسته‌های آنان درک روشنی ندارند.

در سامسونگ هر تغییر به عنوان یک فرصت دیده می‌شود و به افراد امکان و اجازه اشتباه کردن داده می‌شود، به شرط آنکه آن اشتباه مستند و مکتوب شده و دیگر تکرار نشود. اصول جدید مدیریت سامسونگ مبتنی است بر اخلاق و قانون، احترام به ذی‌نفعان و مشتریان و پذیرش مسئولیت اجتماعی.

منابع انسانی سامسونگ

تعداد کارکنان شرکت سامسونگ بیش ۴۲۷۰۰۱نفر است، که در سراسر جهان گسترده هستند. منابع انسانی از همان ابتدای تأسیس، در اولویت شرکت بوده‌اند.

میزان فروش سامسونگ

در سال ۲۰۱۳ گروه سامسونگ درآمدی معادل ۳۲۷ میلیارد دلار، در صدر شرکت‌های برتر کره جنوبی قرار گرفت و بیش از ۱۷٪ درصد از صادرات این کشور را به خود اختصاص داد.

این گروه در سال مالی ۲۰۱۳ معادل ۳۰٫۱ میلیارد دلار سود خالص کسب نمود. مجموع دارایی‌های گروه سامسونگ در پایان سال ۲۰۱۳ میلادی ۱۰۰٫۴ میلیارد دلار اعلام شد.

مدیریت ارشد سامسونگ

مدیر عامل اجرایی و رئیس هیئت مدیره فعلی گروه سامسونگ لی کان-هی سومین فرزند مؤسس گروه سامسونگ یعنی «لی بیونگ-چول» است. او که مدرک دکترای خود را از دانشگاه ملی سئول در سال ۲۰۰۰ دریافت کرده‌است، در سال ۱۹۷۸ نایب رئیس سامسونگ بود و بعد از درگذشت پدرش در سال ۱۹۸۷ ریاست گروه سامسونگ را بدست گرفت و به خوبی شرکت را در عصر دیجیتال به پیش برد.

او بیش از هر مدیر ارشد دیگری به فناوری و کسب دانش فنی دست اول تأکید دارد. مدیریت مؤثر لی در ۲ دهه گذشته توانسته‌است سامسونگ را که به عنوان یک فروشگاه بازرگانی تأسیس شده بود، به رقیب جدی معتبرترین و مطرح‌ترین پیشتازان فناوری دیجیتال و تولیدکنندگان وسایل صوتی و تصویری الکترونیک نظیر سونی و پاناسونیک تبدیل کند. او در سال ۱۹۹۳ در شهر فرانکفورت آلمان بیانیه معروف سامسونگ را صادر کرد و همه کارکنان را به یک انقلاب فرهنگی فرا خواند. او گفت که تغییر را از خود آغاز خواهد کرد، زیرا تنها حرف زدن کافی نیست. لی معتقد است که در هزاره جدید، قدرت آتش یک کشور به وسیله سطح فناوری آن مشخص می‌شود.

منبع: ویکی پدیا

 • محمد سلحشوری
 • ۰
 • ۰

کلاس های مکالمه انگلیسی خوب می تواند نه تنها زبان انگلیسی شما را بهتر نماید بلکه مهارت مکالمه که اهمیت دارد نیز بهتر خواهد گشت. در میان تمرین هایی که برای ارتقاء سطح زبان انگلیسی ارائه می گردد ممکن است زبان آموزان به انجام تمریناتی همچون خواندن با صدای بلند یک راه عالی برای تمرین صحبت کردن در صورت عدم وجود شرکای مکالمه است بپردازند و از تمرین های نوین متعددی استفاده نمایند.

شرکت در یک دوره زبان انگلیسی همانند آموزشگاه زبان دایلو می تواند تاثیر چندانی داشته باشد و موجب موفقیت زبان آموزان برای یادگیری بهتر زبان گردد و پیشرفت نیز به صورت تدریجی برای آن ها در کلاس و همچنین در منزل ایجاد گردد. خواندن با صدای بلند این فرصت را به شما می دهد که بدون نگرانی از آمدن کلمات، روی تلفظ و قدم زدن تمرکز کنید. حتما شما نیز با مطالبی تمرین کنید که می توانید درک کنید و معانی عبارت های آن را متوجه شوید.

برخی از دانش آموزان فیلم ها را بصورت آنلاین پیدا می کنند که دارای متن هستند. به عنوان مثال ، بسیاری از گفتگوهای تد تاک را که شاید شنیده باشید شامل متن های کلمه ای برای گفتگو است که برخی زبان آموزان کوشا از آن ها برای متوجه شدن بهتر جملات و بهبود مهارت درک مطلب خود استفاده می نمایند. با خواندن با صدای بلند از روی متن، می توانید تلفظ خود را با گوش دادن به اینکه گوینده چگونه چیزی می گوید بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که خودتان نیز صحیح تلفظ می کنید و نگران لهجه نباشید.

گفتن افکار خود با صدای بلند یا روایت کردن اقدامات خود من چای می نوشم و سپس بعد از آن اکنون می خواهم کتاب خود را باز کنم و مطالعه نمایم می تواند روشی بسیار مؤثر برای تمرین زبان انگلیسی باشد. با صحبت با خود البته به صورت اصولی و بر اساس یک روش مناسب می توانید مسلط تر در ترجمه افکار خود به کلمات گفتاری صحبت کنید. تمرین به تنهایی نیز یک روش کم فشار برای تمرین است، زیرا هیچ یک از زبان آموزان و یا دوستان خود اشتباهات شما را نخواهد شنید و می توانید ساختار های گرامری خود را بهتر اصلاح کنید. آیا این را تمرین کرده اید و نتیجه اش چگونه بوده است؟ نظر شما می تواند مورد اهمیت و توجه افرادی که علاقه مند به یادگیری هستند واقع شود.

سعی کنید لیسنینگ یا گوش دادن را بیشتر تمرین کنید و تنها از کتاب های لیسنینگ قدیمی و غیر مدرن استفاده نکنید، زیرا کتاب های ورژن های بعدی منتشر شده دارای مطالب بهتر و اصلاحات مطالب کتاب های گذشته آن سری می باشد.

برای اینکه یاد بگیرید چگونه خوب صحبت کنید، باید گوش دهید تا تلفظ و ریتم ها و نحوه مکالمه ها را خودتان متوجه شوید و با گوش دادن می توانید با صداهای صحیح و نکات دیگر آشنا شوید و می توانید آن ها را در صحبت های خود به کار ببرید همانند کلمات مناسب در موضوعات گوناگون که بیان کننده بهتر منظور شما می باشد.همچنین برای تمرین بیشتر گوش دادن به کتاب های صوتی یا تماشای کلیپ های ویدیویی یا حتی یک سریال تلویزیونی به زبان انگلیسی بسیار مفید است که کودکان نیز بسیاری این کار را انجام می دهند، زیرا جالب می باشد. یک تمرین کوچک گوش دادن به طور منظم باعث ایجاد تفاوت بسیار بزرگ در دراز مدت می گردد.

بدون شک تمرین موفقیت کلیدی در موفقیت در صحبت کردن است ، بنابراین اگر می خواهید پیشرفت کنید، از هر فرصتی برای صحبت کردن استفاده کنید تا زبانتان سریعتر بهبود پیدا کند که هم کلاسی های شما نیز مشتاق به مکالمه می باشند. هنگامی که در دوره های زبان انگلیسی خوب تحصیل می کنید، از زمان شروع کلاس می توانید به زبان انگلیسی صحبت می کنید و به پذیرنده می گویید که وقتی با یکی از کارمندان یا زبان آموزان دیگری چای می نوشید و بدیهی است که در حین درس خود که همه مبتنی بر تمرین صحبت کردن هستند بهتر می آموزید.

شما می توانید این تمرین را تا زمانی که به تنهایی تحصیل می کنید گسترش دهید. هنگام انجام یک تمرین، لازم است که عبارات و کلماتی را که می شنوید یا می بینید با صدای بلند بخوانید. این واقعا برای برخی از زبان آموزان مفید تر می باشد و برخی دیگر از روش های متعدد دیگر استفاده می کنند، زیرا وقتی در مکالمه باید از این زبان استفاده کنید اعتماد به نفس بیشتری به شما می دهد.

راه دیگر برای بهبود مهارت های صحبت کردن در انگلیسی این است که تا حد امکان خود را به زبان انگلیسی آشنا سازید و سپس به کار ببرید. فیلم ها یا تلویزیون را به زبان انگلیسی تماشا کنید، در صورت نیاز به زیرنویس ها و چندین مرتبه همان برنامه ها را تماشا کنید مثل انیمیشن های سینمایی و ویدیو های آموزشی. بیشتر افراد متوجه می شوند که هر بار بیشتر درک می کنند و گوش دادن به شما کمک می کند تا با ریتم و مقدمات انگلیسی آشنا شوید و پس از آشنا شدن صداها، سعی کنید از آن ها به صورت کاربردی استفاده نمایید.

 

 • محمد سلحشوری
 • ۰
 • ۰

همیشه می خواستم درباره برنامه نویسی کد اطلاعات بیشتری کسب کنید ، اما فاقد وقت بود؟ اگر در دانش کد منبع شما شکافی وجود دارد ، این برگه تقلب نهایی در برنامه رایانه منبع کد شما را راهنمایی می کند که چگونه از آنها استفاده کنید. زبان برنامه نویسی رایانه شامل درک همه چیز از محیط برنامه نویسی برای شامل همه چیز است. اگر مهارت های برنامه نویسی را بدست آورید ، می توانید در دنیای مجازی یک قهرمان واقعی شوید. بنابراین ، برنامه نویسی رایانه ای را برای مبتدیان بیاموزید و نکات و ترفندهایی را که برای پیشرفت در دنیای سایبر لازم است ، بدست آورید

کد منبع در زبان برنامه نویسی کامپیوتر چیست؟

این توالی از دستورالعمل هایی است که برای استفاده از زبان برنامه نویسی رایانه برای انجام کارهای خاص از طریق رایانه طراحی شده است. بنابراین ، تفاوت بین زبان انسانی و زبان رایانه چیست؟ خوب ، این تفاوت بین دنیای واقعی و مجازی است. معرفی دستورالعمل های برنامه رایانه ای به عنوان کد دوره شناخته می شود.

زبان برنامه نویسی رایانه به عنوان برنامه نویسی منبع برنامه شناخته می شود. دستگاه رایانه ای بدون برنامه مانند قهوه بدون شکر یا صبح مانند قهوه بدون خورشید است. برنامه های رایانه ای می توانند از دو تا میلیونها خط آموزش باشند. دقیقاً همانطور که در جهان بشر زبانهای زیادی وجود دارد ، بسیاری از زبان های برنامه نویسی رایانه ای مانند Python ، C ++ ، Java ، C ، Perl ، PHP و Ruby نیز وجود دارند.

صدها زبان مختلف برنامه نویسی وجود دارد. اگر می خواهید چندین زبان صحبت کنید ، دنیای مجازی مکان مناسبی برای شماست

ایجاد واقعیت مجازی: برنامه های رایانه ای چه کاری می توانند انجام دهند

برنامه های رایانه ای تقریباً در هر زمینه ای از فیلم گرفته تا پزشکی ، دفاع از کشاورزی ، ارتباطات گرفته تا ارتباطات مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه های رایانه ای متفاوتی شامل MS Word ، Internet Explorer و Adobe Photoshop است. برنامه های رایانه ای برای معاینه پزشکی از طریق ارتباط صوتی استفاده می شود

یک برنامه نویس رایانه: مرد پشت دستگاه

برنامه نویس رایانه کسی است که برنامه های رایانه ای می نویسد یا برنامه نویسی رایانه ای را انجام می دهد. برنامه نویسان مختلف در بسیاری از زبانهای برنامه نویسی رایانه با تخصص های مختلف همراه هستند

الگوریتم ها: A تا Z زبان برنامه نویسی رایانه

در مورد زبان برنامه نویسی رایانه ، یک فرایند گام به گام نقش اساسی در حل مشکلات یا الگوریتم ها دارد. الگوریتم مجموعه ای محدود از دستورالعمل ها و الگوریتم های قاب برنامه نویسان کاملاً تعریف شده قبل از ارائه کد واقعی است

محیط برنامه نویسی رایانه

تک برنامه نویسی زبان در ، مطالعه از خدمات بیشتر مهم چیزی است محیط زیست راه اندازی است. این برنامه است برای پایه به شکل کار که است. کامپیوتر در نصب و راه اندازی D ، کامپایل و برنامه اعدام به سفارش استفاده به باشد

برنامه نویسی زبان به استفاده از شروع به به راه اندازی متن ویرایشگر ، کامپایلر و مفسر از قانون اساسی که است. کامپیوتر برنامه را برای متن ویرایشگر به استفاده از به اطمینان حاصل شود که کامپایلر برنامه به باینری فرمت به تغییر که است. برنامه به طور مستقیم اجرا برای سفارش ، مترجم از نیاز است که. متن سردبیران از موارد در دفترچه یادداشت + +، متن ویرایش و Bibiidit درگیر هستند. جاوا ، پاسکال و C ++ به عنوان برنامه نویسی زبان های برای چنین زبان در برنامه نویسی از شروع از اول خود کامپایلر نصب به مورد نیاز     است

پایتون ، پرل و پی اچ پی به عنوان برنامه نویسی زبان به باینری فرمت در تلفیقی از نیاز نیست وجود دارد است و مترجم از دسترسی خط خط برنامه خط به عنوان خوانده شده و مستقیم تبدیل از هیچ برنامه به اعدام می شود به سفارش به باشد ممکن است داشته باشد

یک برنامه خط به راحتی قابل نوشتن است. برنامه نویسی پیچیده نیاز به اجرای برنامه های پیچیده دارد. زبانهای مختلف از نظر نحو آنها متفاوت است. به عنوان مثال ، هر برنامه C با یک تابع اصلی شروع می شود و بین پرانتز ها وصل می شود. کدگذاری قسمت درون پرانتز به عنوان بدنه برنامه شناخته می شود.

کارها واحدهای کوچک برنامه هایی هستند که برای انجام کارهای خاص به کار می روند. برنامه نویسی C توابع داخلی را فراهم می کند. برخی از زبانهای برنامه نویسی به جای توابع از زیر برنامه ها استفاده می کنند. برای ایجاد فهم این برنامه از نظرات استفاده می شود و می توانید از هر زبانی که می خواهید بنویسید استفاده کنید. علاوه بر کاراکترهای قابل چاپ برای تهیه گزاره های برنامه نویسی ، فضا ، تب و برنامه همچنین دارای یک خط جدید مانند فضای سفید است. کاراکترهای Whitespace برای همه زبانهای برنامه نویسی مشترک است.

خط سیاه یا خطی که حاوی فضای سفید و اظهار نظر است توسط بیشتر کامپایلرها نادیده گرفته می شود. هر جمله فردی به روشی خاص خاتمه می یابد ، به عنوان مثال ، در برنامه های C یک بیانیه فردی با یک کلمه به پایان می رسد

 • محمد سلحشوری
 • ۰
 • ۰

بازار معرفی گوشی موبایل و ابزارهای مرتبط با دنیای تکنولوژی در عرصه کنونی بسیار داغ و پرطرفدار شده است در این بازار پر رقیب بزرگان این عرصه همچون شرکت اپل،سامسونگ،شیائومی،ایسوس و غیره بسیار نقش بسزایی ایفا می کنند و خریداران و مخاطبان این عرصه با پیگیری اخبار تکنولوژی می توانند بسته به نیاز خود کالای مد نظر را خرید کنند ما در این مقاله قصد داریم به جزییاتی از آیفون 11 بپردازیم که به تازگی توسط شرکت اپل معرفی و روانه بازار شده با شما صحبت کنیم در ادامه با ما همراه باشید

همانطور که گفتیم شرکت اپل یکی از محبوب ترین شرکت های فعال در حوزه تولید رایانه و ابزارهای مرتبط با رایانه و گوشی موبایل می باشد و طرفداران پروپا قرصی به خود اختصاص داده است این شرکت در پاییز هر سال یکی از پرچمدارهای جدید خود را در کنفرانس های تبلیغاتی معرفی می کند و روانه بازار می کند اخیرا هم آیفون 11 را معرفی کرده و روانه بازار کرده است این گوشی همانند نسل های گذشته تولیدات شرکت اپل طرفداران بسیاری به خود جذب کرده است این گوشی برخلاف نسل های گذشته اپل که تلاش شده است زیبایی صد در صد در بدنه رعایت شود عمل کرده است و در پشت گوشی برخلاف این سنت دیرینه خود 3 دوربین قرار داده که از نظر کیفیت کمر خیلی از رغبارو خم کرده است

ما در این مقاله قصد داشتیم به بررسی تخصصی آیفون 11 بپردازیم ولی همانطور که میدانید بررسی کالاهای الکترونیک نیاز به تخصص و تجربه خاص دارند در دنیای اینترنت تعداد سایت هایی که در زمینه اخبار تکنولوژی و بررسی تخصصی موبایل و تبلت فعالیت دارند بسیار زیاد است که حتما اگر اهل پیگیری این دست از سایت ها هستید تعداد زیادی از آن ها را دیده اید و یا به شما معرفی شده است  ما در پایان این مقاله سایتی را به شما معرفی میکنیم که در خود مقالات جامعی نظیر اخبار تکنولوژی و مقالاتی هم نظیر این دست از محصولات را در خود جای داده است در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین وبسایت خبری تکنولوژی را به شما معرفی کنیم

پیشتازتک

همانطور که گفتیم در این مقاله سایتی را به شما معرفی خواهیم کرد سایت خبری تکنولوژی پیشتازتک یکی از سایت های معتبر در زمینه بررسی موبایل و موضوعاتی از این دست است سایت پیشتازتک یکی از غنی ترین وبسایت ها در زمینه آموزش و محتوای آموزش در حوزه دنیای تکنوژی هم می باشد در این سایت شاهد دسته بندی های متنوع در حوزه تکنولوژی می باشید لازم بذکر است در پیشتاز تک ویدئوهایی در زمینه بررسی تخصصی ویجت های مختلف و تازه معرفی شده هم هستید و می توانید به صورت تصویری مقاومت ویجت و کارایی آن ها را بررسی کنید در پیشتاز تک تمام مقالات از منایع معتبری همچون سایت سامسونگ و سایت اپل تهیه و ترجمه می شود و برای شما در دسته های مختلف منتشر می شود در این سایت علاوه بر اخبار و محتوای آموزشی بازی های زیادی هم برای دانلود وجود دارد که شما میتوانید برای گوشی خود یکی از آن ها را انتخاب و دانلود کنید شما هم می توانید با پیگیری این وبسایت از محتوای آن بهره کامل را ببرید و آن را به دوستان خود معرفی کنید

 • محمد سلحشوری
 • ۰
 • ۰

، یک جفت سیاه و سفید خواهر و برادر (جوآکین ققنوس و جان سی ریلی) به دنبال هدف بعدی خود (ریز احمد) هستند ، مردی در مسیر کالیفرنیا که در حال مخفی کردن یک راز بالقوه پرسود است. مأموریت آنها برادران را تا سیر صعودهای عجیب و غریب سانفرانسیسکو سوق می دهد و تمام زندگی خود را ارتقا می بخشد.

قدم کنار بگذارید ، مردی بدون نام ، برای اینجا مردانی با نامهای احمقانه بیایند. در نگاه اول ، خواهران برادران ، با نام مستعار الی (جان سی. ریلی) و چارلی (خواکین ققنوس) ، قاتلین باریک و پرتحرک ، به همان اندازه ترسناک به عنوان ضدقهرمان نمادین و لاکونیک کلینت ایستوود هستند. اما هرچه زمان بیشتری را با آنها سپری کنید ، بیشتر متوجه می شوید که این جفت قلاده بسته بندی سلاح گرم در واقع کودکانه است ، بداهه گریانی که به ندرت می دانند چه کاری انجام می دهند ، و نه چرا آنها این کار را انجام می دهند. آنها با محاصره قطارهای غربی تأسیس شده اند ، آنها می توانند برای گذراندن اوقات خود وقت بگذارند. و همین مسئله در مورد فیلمی که در آن ظاهر می شود نیز صادق است. تاریک وسترن ژاک آئودیار گاهی خشن و خنده دار و همیشه خنده دار و همیشه غیرقابل پیش بینی ، نخی فوق العاده است که در مورد دو مرد غیرمذهبی که با شروع تمدن دست و پنجه نرم می کنند.

این زوج در حال کار برای چهره ای سایه ای هستند که فقط به عنوان Commodore (راتگر هوور) شناخته می شوند ، در ردپایی از مردی به نام هرمان کرمیت وار (ریز احمد) داغ هستند که او اختراع خود را به گفته وی توانایی یافتن طلا دارد. اما این سست ترین راه حل های هیجان انگیز است که ناگهان برادران متلاشی را به یک سناریوی رنگارنگ تبدیل می کنند. یک وضعیت با الی کردن عنکبوت بچه ها پایان می یابد. دیگری با یکی از آنها به عنوان یک اسب شعله ور گذشته نگاه می کند. این غرب وحشی است ، بدون شک در مورد آن ، وحشیانه ، و سورئالآمیز است ، اما آئودیار آن را با چشمانی سرگرم کننده ترسیم می کند و مرتباً سوراخ های پوسیده بچه های سخت را که در آن ساکن هستند ، سوراخ می کند. غالباً بی حرکت دوربین های خود ، به جای به کار بردن آهنگ های عالی ، قفل شده ، جان فوردین ، ​​آئودیارد (کارگردان فرانسوی درام های تاریک و لکه دار مانند Rust و Bone و A پیامبر) باعث می شود همه چیز احساس حیاتی و اصیل کینه ای شود. این ضد اسطوره ای است ، که جان وین مطمئناً مخالفت می کرد
دانلود فیلم ایرانی.


ممکن است که کل این حرف را بزنید ، این دو شخصیت تیتراژ به آرامی قلب شما را جلب می کنند. همانطور که الی ، حساس ، دلپذیر ، مبهم ، ریلی (که نیروی اصلی در بدست آوردن رمان منبع پاتریک دی ویت به فیلم تبدیل شده است) فوق العاده است ، روح شیرینی را زنده می کند که برای دختری که او را پشت سر می گذارد خط می کشد ("این شال است! "الی وقتی برادرش به کالای رایحه ای اشاره می کند که همه جا را به عنوان" روسری قرمز احمقانه "حمل می کند. تماشای گرفتن او با یک مسواک ، یک اختراع جدید اعجاب انگیز در اواسط قرن نوزدهم در آمریکا ، چنگ می زند ، مانند تماشای آتش سوزی هومو نعوظ است. در همین حال ، ققنوس چارلی چشم نواز و نادر در چشم خود دارد که چارلی سخت و کمی عصبانی است. ققنوس به غیر از مواقعی که شخصیت به وضوح در بالای اسب سوار خود حرکت می کند ، سالها نبوده است. و اثر متقابل آنها بسیار مبهم است ، و این نکته را جالب تر می سازد که این اولین فیلم انگلیسی انگلیسی آئودیار است.

در حالی که به هم پیچیده می شود ، و اجسام بدنه به طور غیر قابل توجهی بالا می رود ، به چهار دست تبدیل می شود. احمد به عنوان باهوش ترین شخصیت فیلم جذاب است ، مردی که رویای جامعه اتوپیایی را می بیند و فکر می کند که می داند چگونه به آن دست یابد. و جیک گیلنهائل (که فراموش نکنیم ، فعالیت بازیگری خود را با یک وسترن کمتر سیتی ، سلیک سیرز آغاز کرد) به عنوان یک آینده ریز و درشت با روابط خود با کامودور ، که همچنین در مسیر گرم قرار دارد ، بازیگری متفاوت را ارائه می دهد.

 • محمد سلحشوری
 • ۰
 • ۰

همانطور که در مقاله های قبلی توضیح دادیم طلا از دیرین فلزی گرانبها بوده و برای انسان ها از ارزش زیادی برخوردار بوده و برای هدیه و مناسبت های گوناگون بهترین نوع هدیه محسوب میشده ولی به دلیل کمبود وجود دستگاه های تراش و طراحی از تنوع کمی برخوردار بوده است ما قصد داریم در این مقاله انواع مختلف طرح های موجود طلا را بررسی کنیم و برای شما توضیح دهیم پس در ادامه با ما همراه باشید

گردنبند

گردنبندها به مدل‌های مختلفی هستند

زنجیر با یا بدون آویز  گردنبند طوقی که مانند دستبند به دور گردن بسته می‌شود و آویزان نیست، گردنبندهای بلند که می‌توان یک لا یا دو لا انداخت و..

گردنبند نباید روی مرز یقه لباس قرار بگیرد. با لباس یقه صاف بهتر است گردنبند استفاده نشود و به جای آن گوشواره استفاده شود. با یقه بسته مانند یقه پولو زنجیرها و آویزهای ظریف کم ارزش به نظر می‌رسند اما چند لایه گردنبند بلند و چندتایی پر زرق و برق مناسب است. برای تاپ‌ها وبلوزهای رکابی گردنبندهای بلند چند رشته‌ای مناسب است. گردنبندهای بلند معمولاً باید حداکثر تا بالای ناف باشد.

انگشتر

انگشتر نواری معمولاً از جنس فلز است که معمولاً به عنوان آلت زینتی به دور انگشتان دست قرار می‌گیرد.

انگشتر که به انگشت می‌شود یکی از نمادین‌ترین جواهر آلات است زیرا بعضی از انگشترها حلقه ازدواج هستند و بعضی از انگشترها میراث خانوادگی اشخاصند که از مادر یا پدر آنها به ارث رسیده‌است. حلقه‌های ویژه انگشت دست را انگشتر نیز می‌گویند. حلقه‌های زینتی دیگری برای بازو یا گردن نیز وجود دارد. برخی از انگشترها بسیار بزرگ و درشت هستند که برای دستان ظریف و کوچک مناسب نیست. اما افرادی با انگشتان کشیده در انتخاب مدل انگشتر آزادند.

دستبند

دستند برای سلیقه مختلف در بازار موجود است و استفاده آن هم برای خانم ها و هم برای آقایان محدود نمی باشد دستبند این طرح یکی از طرح های مختلف تولید شده از طلاست که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است و به عنوان هدیه و استفاده در مناسبت های گوناگون کابرد فراوانی دارد

 

 

گوشواره میخی

گوشواره میخی یا بیخ گوشی که با استفاده از یک پین پشت گوش متصل می‌شود یکی از محبوب‌ترین مدل‌های مورد استفاده در ایران است. شاید بتوان گفت این علاقه به خاطر اطمینانی است که در انداختن این گوشواره دارند. پین این گوشواره بسیار محکم است و خطر گم شدن آن نسبت به دیگر مدل‌ها بسیار کم است.

یکی از ایرادهای این سبک که احتمالا توجه کمی به آن میشه و دردسر ساز نیست میله یا همان حالت میخی آن است که موقع خوابیدن اگر با گوشواره باشید شما را کمی آزار میدهد و پشت گوش فرو می رود.

این سبک مناسب تک نگین‌های جواهر و مروارید و کسانی که گردن کوتاهی دارند مناسب است.

اگر از گوشواره‌های برلیان و جواهرات اصل و گرانقیمت استفاده می کنید سعی کنید از طلای سفید استفاده کنید.

گالری طلای کاکامی

گالری کاکامی، با شعار «درخشش یک رؤیا» و با هدف ارائه خدمات و عرضه محصولات با کیفیت و طراحی بروز، فعالیت خود را به منظور ایجاد خلاقیت و نوآوری در صنعت طلا و جواهر ایران شروع نمود.

برند کاکامی با ارائه خدمات و عرضه محصولات با کیفیت و طراحی بروز در زمینه طلا و جواهر به مشتریان ، تلاش می کند تا نام خود را به عنوان برترین برند طلا و جواهر در سطح کشور ثبت نماید.

 

 • محمد سلحشوری
 • ۰
 • ۰

سئو چیست؟

این جمله شاید برای خیلی از افراد غریب و ناشناخته بنظر برسد و شاید هم خیلی از شما فقط نکاتی در مورد آن شنیده باشید کلمه سئو و یا بهتر است بگوییم search engine optimize به معنای بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جست و جو همچون گوگل،یاهو و... می باشد سئو مبحثی تقریبا تخصصی است و افرادی که کسب و کار در حوزه اینترنت دارند به خوبی این مبحث را میشناسند و با آن تا حدودی آشنا هستند ما در این مقاله قصد داریم در مورد سئو و مباحث مرتبط با آن با شما صحبت کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید

موتورهای جست و جو

موتور جستجو ابزاریست که به منظور جستجو در وب برای به دست‌آوردن اطلاعات درخواست شده، به کار می‌رود و نتایج یافته شده به‌طور معمول در صفحه‌ای با عنوان صفحهٔ نتایج جستجو(Search engine results page) فهرست می‌شوند.

با استفاده از کلمهٔ کلیدی(keyword) که در واقع توضیحی است کوتاه دربارهٔ آنچه لازم است در اینترنت پیدا شود، کلمه کلیدی باید تا آنجا که ممکن است کوتاه، جزیی و دقیق باشد. به غیر از وارد کردن کلمهٔ مستقیم، می‌توان با استفاده از عملگرهایی عمل جستجو را دقیق تر و منظم تر انجام داد.

سئو چیست

همانطور که در مورد  سئو چیست در بالا گفتیم این کلمه مخفف جمله search engine optimize می باشد و برای سایت ها بسیار کاربردی و مهم است. در کل سایت های اینترنتی نیازمند یک بهینه سازی کلی داخلی و خارجی می باشند که به کمک برخی از متخصصان سئو و برنامه نویسان این امکان فراهم می شود که سایت آن ها هرچه بهتر در نتایج جست و جو نمایش داده شود.

سئو و بهینه سازی داخلی

سئو و بهینه سازی داخلی وبسایت ها به بهینه کردن محتوای داخلی و عکس های موجود در سایت ها و بهبود سرعت لود سایت گفته می شود و این امر زمینه ایی برای مراحل قویتر است برای بهینه سازی های خارجی و لینک سازی های طبیعی

سئو و بهینه سازی خارجی

سئو و بهینه سازی خارجی هم مستلزم وجود وضعیت داخلی قوی وبسایت است و کمک شایانی به بهبود نتایج جست و جوی کلمات وبسایت و مقالات است در اصل سئوی خارجی وبسایت بسیار حساس و کاریست دشوار و پیشنهاد می شود توسط متخصصان مربوطه انجام شود و انجام آن شخصا و بدون آگاهی از جزئیات آن توصیه نمی شود.

بهترین متخصصان و مجموعه های انجام پروژه های سئو به صورت حرفه ایی وجود دارد که دارای نمونه های انجام شده بسیار زیادی هستند و برای تمام افراد فعال در این زمینه آشنا و شناخته شده اند ما قصد داریم در پایان مقاله سایت و شخصی را به شما معرفی کنیم که در این زمینه کارنامه درخشانی را دارا می باشد و نمونه های بسیاری را به سرانجام رسانده است و تخصصی در این زمینه دارد دانیال طاهری فر یکی از افرادی است که در این زمینه فعالیت دارد و همانطور که گفتیم دارای نمونه های انجام شده بسیاری است شما می توانید اگر صاحب کسب و کاری هستید از وبسایت آن دیدن کنید و حتی مقالات آموزشی آن استفاده کنید

 • محمد سلحشوری
 • ۰
 • ۰

همانطور که همه میدانید بحث گردشگری و گشت و گذار در کشورمان طرفداران بسیاری به خود جذب کرده است و همین همین امر باعث گردیده که شاهد رونق خوبی در این عرصه باشیم.ایران دارای اماکن و جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد و منبع بی پایانی در این صنعت به حساب می آید و سالانه گردشگران و توریست های بسیاری برای دیدن این جاذبه های تاریخی و طبیعی به این کشور سفر می کنند ما در این مقاله قصد داریم به معرفی جاذبه های توریستی یکی از مناطق بسیار زیبای ایران یعنی سرعین اردبیل بپردازیم پس در ادامه با ما همراه باشید

اردبیل یکی از استان های بسیار زیبای ایران می باشد که در خود شهرهایی دارای جاذبه های توریستی بسیاری جای داده است یکی از این شهرهای پرطرفدار و زیبا سرعین می باشد شهر سرعین یکی از شهرهای کوچک در ۳۰ کیلومتری غرب اردبیل و مرکز شهرستان سرعین است. این شهر به علت چشمه‌های آبگرم فراوان شهرت دارد و یکی از مناطق گردشگری در استان اردبیل است این شهر بسیار زیبا سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند و از اکثر نقاط ایران  حتی خارج از ایران افراد بسیار به این شهر سفر می کنند

برای بررسی فرهنگ مردم سرعین باید فرهنگ مردم آذربایجان بالاخص اردبیل را مورد بررسی قرار داد. این مردم خالق یکی از غنی‌ترین گنجینه‌های ادبیات شفاهی ملل خاورمیانه و ایرانند. جهانگردان شیفتهٔ فولکور آن شده‌اندادبیات شفاهی این خطه از سابقه‌ای کهن برخورداراست. شالوده ادبیات آذربایجان بر فولکور بنا نهاده شده‌است و فولکور خود به معنای حکمت خلق یا آفرینش خلق می‌باشد.

شاید برای شما هم بارها پیش آمده باشد که قصد سفر به شهرهای مختلف را داشته باشید و اولین نکته ای که برای شما مهم است اسکان در آن شهر است اسکان و معرفی بهترین هتل ها کاری دشوار است که نیاز به یک تجربه نسبی دارد ولی در عصر حاضر با وجود منبعی بی بدیل مثل اینترنت شناخت و معرفی بهترین جاذبه های توریستی و یا هتل ها کاری دشوار به نظر نمیرسد سایت های بسیاری میشناسیم که به صورت تخصصی در این رشته فعالیت دارند و حتی شما می توانید از طریق آن ها بهترین هتل ها و یا حتی بلیط سفر به آن شهر را رزرو کنید

در این شهر سرعین با وجود حجمه سفر شاید مشکل باشد به افراد فعال در این زمینه اعتماد کرد اگر قصد سفر به این شهر را دارید به طور حتم در نظر دارید بهترین هتل سرعین چه نام دارد و شاید برایتان جذاب باشد تصاویر این هتل را ببینید و حتی قیمت آن را بدانید و قبل از سفر بهترین اطاق آن را رزرو کنید

سرعین اردبیل همانطور که گفته شد یکی از شهرهای پرجاذبه ایران برای سفر به حساب می آید که سفر به آن برای بیشتر افراد یک سفر ایده آل است به همین دلیل حجم زیادی از هتل های مجلل و دارای امکانات متنوع در این شهر زیاد است و برای هر کدام ما رزرو هتل در سرعین اردبیل یک امر مهم و دارای اهمیت تلقی می شود

در این قسمت مقاله قصد داریم یکی از هتل های مجلل و دارای امکانات بسیار زیاد را به شما معرفی کنیم هتل پدرام سرعین یکی از هتل های بزرگ این شهر به حساب می آید این هتل چهار ستاره در یکی از بهترین نقاط شهر سرعین اردبیل قرار گرفته است و شاید با یکبار سفر به این شهر و اسکان در این هتل مجلل خاطره ایی بی نظیر از یک سفر ایده آل برای شما رقم خواهد خورد هتل پدرام سرعین در کنار زیبایی مکان و امکانات بسیار زیاد دارای گارانتی هتل می باشد شاید این جمله برای شما هم جالب باشد و شاید سوال کنید گارانتی هتل چیست  هتل پدرام سرعین اردبیل در بعضی روزهای سال تعداد محدودی از اتاقهای خود را به صورت تکی یا به صورت تور به اشخاص یا آژانسهای گارانتی کننده یا سازمانها برای گارانتی میگذارد . در حقیقت یک نوع پیش خرید برای آن افراد حساب می شود .اشخاص یا آژانسهای گارانتی کننده هتل طی قراردادی تعدادی از اتاقهای هتل را به مدت زمان معین و در تاریخ مشخصی پیش خرید می کنند و پول آنرا پرداخت مینمایند .پس از آن قرارداد مسئولیت پر کردن آن اتاقها به عهده شخص خریدار میباشد و دیگر هتل پدرام سرعین مسئولیتی در قبال آنها ندارد.مشابه این متد برای پرواز و بلیط هواپیما هم وجود دارد .احتمالا اصطلاح بلیط چارتری را شنیده اید ، که این مدل بلیطها قبلا از شرکت هواپیمایی خریداری میشود و در روزهای خاصی ارزانتر یا گرانتر فروخته میشوند .اصطلاح گارانتی هتل یعنی پیش خرید تعدادی از اتاقهای هتل توسط شخص یا آژانس گارانتی کننده  و فروش آن اتاقها در زمان مشخص توسط آن شخص یا آژانس گارانتی کننده به افراد .

 

 • محمد سلحشوری
 • ۰
 • ۰

گوگل جدیدترین نسخه سیستم عامل Android ، Android 9.0 Pie را برای بسیاری از جدیدترین تلفن های هوشمند از جمله Google Pixel به بازار عرضه کرده است در ادامه با ما همراه باشید تا بدانید که کدام تلفن های هوشمند برای این نوع اندروید از بازار خارج شده اند . برخی از ویژگی های بهتر در Android 9.0 Pie وجود دارد که باعث می شود این نسخه نسبت به نسخه قبلی آن بهتر شود

نگاه جدید در اندروید 9

گوگل نگاه سیستم عامل Android 9.0 Pie را تغییر داده استدر ظاهر جدید هیچ لبه گرد وجود نداردجدای از این ، سایه اعلان نیز تغییر کرده استدر کنار این ، تنظیمات سریع و اعلان ها پاک هستندجدای از این ، کلید داغ تغییر کرده است تا بتوانید تنظیمات بلوتوث و وای-فای را گسترش دهید.

بسیاری از ویژگی های هوش مصنوعی به این سیستم عامل جدید اندروید اضافه شده استاز این میان ، ویژگی اعلان هوشمند نیز برای اعلان ها اضافه شده است.

حالت قفل کردن در اندروید 9

این ویژگی در آیفون X اپل مشاهده شده استهمین ویژگی در آخرین Android 9.0 گوگل نیز ارائه خواهد شدپس از فعال شدن این حالت ، می توانید سنسور اثر انگشت تلفن را غیرفعال کنیدبا این ویژگی ، هیچ کس نمی تواند شما را مجبور به باز کردن قفل گوشی کند.

کنترل یک دست

همچنین می توانید گوشی هوشمند خود را با یک دست در Android 9.0 جدید Google کنترل کنیدبا کمک کلید صدا و دکمه پاور ، شما قادر خواهید بود کل تلفن را کنترل کنید.

حالت تاریک

حالت تاریک در تنظیمات این سیستم عامل جدید اندروید ارائه شده استاگر می خواهید تصویر زمینه تاریک داشته باشید ، به جای تغییر آن ، می توانید حالت تاریک را روشن کنید یا تلفن قادر خواهد بود حالت را به طور خودکار تغییر دهد.

مناسب برای ویژگی درجه یک

بیشتر تلفن های هوشمند که امروز پرتاب شده اند با ویژگی های نوکیا همراه هستند ، به گونه ای گوگل این سیستم عامل را برای ویژگی نوکیا مناسب کرده استبا رفتن به حالت توسعه دهنده می توانید صفحه نمایش را با توجه به اندازه شکاف تنظیم کنید.

ابزار عکس

ابزارهای جدیدی برای گرفتن تصاویر نیز اضافه شده استبه محض فشار دکمه روشن ، گزینه ای برای گرفتن عکس از صفحه در بالای صفحه ظاهر می شوددر کنار این ، شما همچنین قادر به ویرایش و به اشتراک گذاری تصاویر op خواهید بود.

مانیتور داشبورد

Android 9.0 همچنین تحت برنامه جدید وب سازی Google ، یک ویژگی داشبورد جدید را به دست خواهد آورددر این ویژگی ، اگر زمان بیشتری را برای یک برنامه اختصاص دهید ، آن را نیز به شما هشدار می دهدهر یک از فعالیتهای دسک تاپ شما کنترل خواهد شد.

حرکات

صحبت از ژست آن ، برای اولین بار ، با تعویض دکمه Home Android ، دسته کوچک نصب شده استهمچنین ، سوئیچ اپلیکیشن آن مانند iPhone X به صورت افقی حرکت می کندیعنی قطعاً این ویژگی جدید برای کاربران اندرویدی جذاب خواهد بودتمرکز اصلی گوگل بر راحت تر کردن مدیریت تلفن های هوشمند از طریق ویژگی های جدید برای کاربران است.

چرخش کنترل

در Android Oreo یا سایر سیستم عامل ها می توانید چرخش گوشی را مطابق خود تغییر دهیداما اگر تلفن را در آخرین سیستم عامل اندروید بچرخانید ، صفحه نمایش تلفن شما به طور خودکار تغییر خواهد کرد.

 • محمد سلحشوری